У Кропивницькому вшанують героїв – ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Середа, 11 грудня 2019 17:48

У Кропивницькому 12 грудня о 10.00 на вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС у міській раді відбудеться урочисте засідання з врученням відзнак та грошових допомог учасникам - ліквідаторам.

Наступного дня, у п’ятницю, 13 грудня, о 10.00 кропивничани урочисто покладуть квіти до пам'ятника “Жертвам Чорнобиля” за участі депутатів міської та районних у місті рад, працівників виконавчих органів міської ради та районних у місті рад, осередків політичних партій, громадських організацій, трудових колективів підприємств, установ, організацій.

У навчальних закладах міста відбудеться перегляд експозицій, документальних фільмів, фотовиставок, а також “круглі столи”, диспути, уроки пам'яті, уроки-реквієми, що висвітлюють героїзм кропивничан під час ліквідації чорнобильської катастрофи. Крім того, в навчальних закладах міста організують зустрічі з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Цього дня у бібліотеках міста проведуть медіа-літописи, хвилини пам'яті, виставки-репортажі, відео-перегляди, відео години, вахти-пам’яті, перегляди літератури на тему героїчного подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Усі новини