У міській раді Кропивницького оголошено повторний конкурс на заміщення посади директора Літературно-меморіального музею І.К. Карпенка-Карого

П'ятниця, 19 жовтня 2018 10:40

Відділ культури і туризму Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького» (далі – Музей) (адреса Музею – м. Кропивницький, вул. Тобілевича, 16);

Строк приймання документів з 22.10.2018 року по 20.11.2018 року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду(заняття), місце роботи, громадську роботу, у тому числі на виборних посадах, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
 • копії документів про вищу освіту;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми;
 • публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на короткострокову та довгострокову перспективи в електронному (програма  PowerPoint) та паперовому вигляді.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 • громадянство України;
 • вільне володіння українською мовою;
 • повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління;
 • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи подаються особисто в електронному (на адресу kultura@krmr.gov.ua) та паперовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 424 тел.: 24-25-70

Документи, подані (надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

1) подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

2) надіслання їх поштою після закінчення строку подання;

3) надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Формування персонального складу конкурсної комісії має бути завершеним до 30 вересня 2018 року. Склад конкурсної комісії формується відповідно до ст. 213 Закону України «Про культуру».

Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про культуру» відділ культури приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Жеребкування з визначення представників громадських організацій до складу конкурсної комісії відбудеться

12 листопада 2018 року о 14 годині 30 хвилин за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 425 тел.: 24-25-70.

Документи для участі у жеребкуванні (лист громадської організації, копії їх статутів, особисті заяви представників громадської організації) приймаються до початку жеребкування.

 

Усі новини