У міській раді Кропивницького працюють над створенням програми «Пільгові маршрути»

П'ятниця, 20 січня 2017 18:06

У Кропивницькому на лініях роботи громадського транспорту будуть створені пільгові маршрути. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час зустрічі з керівниками підприємств-перевізників обласного центру.

За словами Олександра Мосіна, управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Кропивницького вже отримало доручення на розробку програми безкоштовних перевезень незахищених верств населення з найвіддаленіших мікрорайонів міста. На 2017 рік у міському бюджеті передбачене відшкодування перевезень пільгових категорій у розмірі 11 млн. грн. для електротранспорту і 5 млн. грн. - для інших видів пасажирського транспорту.

За попередніми даними, пільговими маршрутами курсуватимуть автобуси середньої місткості, не менше, як на 25 місць. Після обрахування оборотних рейсів, буде складено графік перевезень громадян пільгових категорій. Наразі працівники профільного управління визначаються з переліком мікрорайонів, звідки здійснюватиметься перевезення “пільговиків” до центру міста. А вже на центральних зупинках громадяни матимуть змогу пересісти на тролейбус, проїзд у якому для них також буде безкоштовним, і доїхати до пункту призначення.

Для відстеження і координації роботи такого виду транспорту, на всі автобуси буде встановлено навігаційну систему GPS.

За словами заступника міського голови, конкурс на пільгові маршрути для підприємств-перевізників буде оголошено після того, як депутати міської ради Кропивницького погодять підготовлений проект рішення.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17