У місті Кропивницькому проведено турнір із волейболу пляжного присвячений пам’яті Олександра Костюченка.

Понеділок, 17 липня 2017 14:57

14-16 липня на спортивному майданчику факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка проведено турнір із волейболу пляжного серед чоловічих та жіночих команд, присвячений пам’яті колишнього учня КДЮСШ № 3 Олександра Костюченка.
У турнірі взяли участь 13 команд. Серед чоловіків перше місце завоювали волейболісти Ігор Свірідов і Антон Матвєєв. Срібні нагороди вибороли Дмитро Сокуренко і Андрій Троцький. Третє місце посіли Олександр Чаповський і Дмитро Лебединський. У змаганні жінок перемогу святкували Олеся Молодченко та Марина Мартиненко. На другу сходинку п’єдесталу підійнялися Наталія Грицюк і Олександра Прокопчук. Бронзовими призерами стали Світлана Фрунзе та Ірина Гмиря.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.