Учасниками міського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2021» можуть стати як учні, так і викладачі

Середа, 10 листопада 2021 11:30

VІІ міський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2021. Мій вибір-Кропивницький» у місті Кропивницькому є інтерактивним онлайн-змаганням з управління тренінговими компаніями в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+ і охоплює широке коло учасників.

Як повідомили в управлінні освіти Кропивницької міської ради, , для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, закладів професійної та професійно-технічної освіти організована «Учнівська ліга», для вчителів, викладачів, методистів, працівників закладів освіти - «Ліга наставників».

Термін проведення турніру: з 15 листопада по 17 грудня 2021 року.

Організаторами турніру виступають: управління освіти Кропивницької міської ради, Компанія Інтелектуальних Технологій.

Метою турніру, - відзначила начальник управління освіти Лариса Костенко,- є підтримка представників майбутньої економічної та бізнес-еліти через розкриття їхніх ділових талантів та виховання проактивної позиції в житті. А головним завданням проекту стало формування компетентності, ініціативності та підприємливості. Ми прагнемо навчити молодь застосовувати набуті знання з економічних дисциплін на практиці, оперативно виявляти набуті практичні уміння та навички з управління економічними процесами на підприємстві, розвивати та підвищувати економічну грамотність у учнів 7-11-х класів та учнів профтехосвіти.

У конкурсі можуть брати участь як учні, так і педагоги закладів освіти та учні закладів професійної чи професійно-технічно) освіти Кропивницького без обмеження загального числа учасників.

Участь у бізнес-турнірі є індивідуальною та безкоштовною для учасників, кожен з яких має пройти попередню реєстрацію у формі Google за посиланням: https://bit.ly/SFKrop2021

У VІІ міському етапі «Стратегія фірми-2021. Мій вибір-Кропивницький» функціонуватимуть  дві окремі ліги: «Учнівська ліга» для учнів 7-11-х класів, коледжів, професійно-технічних закладів та «Ліга наставників» для вчителів або викладачів, методистів, працівників закладів освіти.

Турнір проходитиме в онлайн-форматі у три етапи: із 15 листопада по 3 грудня триватимуть відбіркові змагання для визначення фіналістів (від трьох чоловік з групи за результатами автоматичного рейтингу бізнес-симулятора ViAL+), а вже від 14 по 16 грудня -  фінал бізнес-турніру в конференнції Zoom, посилання на яку надійде в окремому листі.

А 17 грудня відбудеться онлайн-нагородження переможців з трансляцією у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/osvita.KMR.kr.ua

Фінансове забезпечення турніру здійснюється за рахунок організаторських та спонсорських коштів, інших легітимних джерел відповідно до чинного законодавства України.

Переможцями турніру вважатимуться власники віртуальних компаній, що посіли І, ІІ, ІІІ місце за автоматичним комплексним рейтингом симуляції ViAL+.

Переможець та фіналісти будуть нагороджені сертифікатами Компанії Інтелектуальних Технологій і призами від організаторів та спонсорів бізнес-турніру в кожній лізі окремо.

Усі новини