Учасники конкурсу «Посадовець року - 2021» продемонстрували високий рівень знань законодавства України

Вівторок, 16 листопада 2021 18:08

Сьогодні, 16 листопада,  у Кропивницькій міській раді відбувся другий етап четвертого конкурсу професійної майстерності  «Посадовець року».

Нагадаємо, що спробувати свої сили у двох номінаціях конкурсу: "Керівник року 2021" та "Спеціаліст року 2021", вийшли п’ятнадцять посадових осіб міської та районних у Кропивницькому рад.

У першому турі учасники презентували свою професійну діяльність: продемонстрували підготовлений відеосюжет про себе, розповіли особливості власної трудової діяльності та про свої захоплення у позаробочий час і відповіли на запитання поважного журі.

З виходом у другий тур учасників конкурсу привітали співголови організаційного комітету – секретар міської ради Олег Колюка і керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Балакірєва.

- Раді бачити усіх у другому турі конкурсу,  - відзначив Олег Колюка. – На старті ви продемонстрували круті презентації, але сьогодні на вас очікує не менш складне і відповідальне завдання, але ви наполегливо готувалися до нього, тож я бажаю усім  витримки, концентрації і, безумовно, удачі!

- Добре видно, що підготовка до творчих змагань пішла на користь посадовцям, - звернула увагу Світлана Балакірєва. – Ви добре попрацювали над тим, щоб цікаво презентувати свою діяльність і роботу виконавчого органу, який ви представляєте. Той неформальний формат, у якому ви це зробили, був цікавий  і для ваших колег, і для мешканців міста, що вболівають за вас.

Під час другого, «тихого», туру учасники конкурсу  пройшли перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, щодо служби в органах місцевого самоврядування та перевірили власні сили під час  практикуму зі складання ділового документа.

Впродовж відведених однієї години і п’ятнадцяти хвилин посадовці відповідали на тестові питання та  виконували практичну частину етапу.

У третьому турі, який запланований на 22 листопада, претенденти на перемогу у конкурсі продемонструють власну майстерність у публічних виступах.

Четвертий тур – онлайн голосування, триватиме із 23 по 30 листопада. Саме у ці дні кропивничани зможуть віддати свої голоси за, на їх думку, найпрофесійнішого, найперспективнішого, найефективнішого посадовця у номінаціях «Керівник» і «Спеціаліст» року.  Переможці туру «онлайн» голосування будуть відзначені спеціальним призом.

Підсумки конкурсу і нагородження переможців відбудеться напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні.

Тож нагадаємо, що за звання кращого «Керівника року  - 2021» боротьбу ведуть:

 • Волкова Лариса Володимирівна – начальник відділу з питань проходження служби в органах місцевого самоврядування управління персоналу Кропивницької міської ради.
 • Глушаєва Ірина Миколаївна – начальник відділу з питань інфраструктури Новенського старостинського округу.
 • Мурзак Ольга Василівна – заступник начальника відділу виплат управління соціального захисту населення Подільського району департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради.
 • Пасенко Алла Сергіївна – начальник управління комунальної власності Кропивницької міської ради.
 • Шевченко Анна Сергіївна – заступник начальника управління – начальник відділу по роботі з суб’єктами господарювання, юридичними особами управління адміністративних послуг – адміністратор департаменту надання адміністративних послуг Кропивницької міської ради.

Висока конкуренція розгорнулася і у номінації «Спеціаліст року - 2021» - тут заявлено 10 учасників:

 • Горбунов Олександр Олександрович – головний спеціаліст відділу захисту прав споживачів управління торгівлі та побутового  обслуговування населення департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.
 • Василенко Ксенія Сергіївна – адміністратор відділу аналітичної та консультаційної роботи департаменту надання адміністративних послуг Кропивницької міської ради.
 • Житня Валерія Андріївна – головний спеціаліст відділу організаційного та правового забезпечення управління комунальної власності Кропивницької міської ради.
 • Задеряка Олена Іванівна – головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та пільг управління соціального захисту населення Подільського району департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради.
 • Ковальова Ольга Володимирівна – головний спеціаліст відділу діловодства та контролю управління діловодства та організаційної роботи  Кропивницької міської ради.
 • Кібко Галина Миколаївна – головний спеціаліст архівного відділу Кропивницької міської ради.
 • Піка Каріна Миколаївна – головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності ради управління апарату Кропивницької міської ради.
 • Сидоренко Ірина Павлівна – головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти Кропивницької міської ради.
 • Таран Костянтин Віталійович – головний спеціаліст відділу регулювання земельних відносин управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кропивницької міської ради.
 • Ярюхіна Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу прийняття рішень з надання соціальних виплат управління соціального захисту населення Фортечного району департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради.

 

Усі новини