Учасники конкурсу «Посадовець року» продемонстрували рівень знань законодавства України

Четвер, 14 листопада 2019 14:29

Сьогодні, 14 листопада у міській раді Кропивницького відбувся другий етап другого конкурсу професійної майстерності «Посадовець року».

Нагадаємо, що спробувати свої сили у двох номінаціях конкурсу: "Керівник року 2019" та "Спеціаліст року 2019", вийшли п’ятнадцять посадових осіб міської та районних у Кропивницькому рад.

У першому турі учасники презентували свою професійну діяльність: продемонстрували підготовлений відеосюжет про себе, розповіли особливості власної трудової діяльності та про захоплення у позаробочий час і відповіли на запитання поважного журі.

Під час другого, «тихого», туру вони пройшли перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, щодо служби в органах місцевого самоврядування та перевірили власні сили під час  практикуму зі складання ділового документа та розв’язання ситуаційного завдання.

Впродовж відведених півтори години посадовці відповідали на тестові питання, виконували практичну частину етапу та знаходили вихід зі складної ситуації, яка може трапитися на робочому місці.

- А вже від завтра, 15 листопада і по 30 листопада. триватиме  останній. третій етап конкурсу - голосування в режимі «он-лайн» за відео презентації, підготовлені  учасниками, - відзначив співголова оргкомітету конкурсу, секретар міської ради Андрій Табалов.  – Уміння користуватися соціальними мережами, комунікувати, презентувати і популяризувати свою діяльність є невід’ємною частиною роботи сучасного посадовця. Нагадаю, що особливістю цьогорічного  конкурсу є започаткування призу глядацьких симпатій. На переможця третього туру чекає окреме матеріальне стимулювання. Бажаю всім учасникам успішно виступити, отримати задоволення від конкурсу і організувати надійні групи підтримки.

Для того, щоб підтримати своїх фаворитів – заходьте на офіційний веб-сайт міської ради, шукайте відеоролик найкращого, на вашу думку, посадовця і віддайте за нього свій голос.

Нагадаємо, цього річ у конкурсі «Посадовець року» беруть участь у номінації «Керівник року»:

1. Новіченко Валентина Олександрівна – начальник відділу нагляду за правильністю призначення (перерахунку) та виплати пенсій управління соціального захисту населення Подільської  районної у місті Кропивницькому ради.

2. Струк Катерина Анатоліївна – начальник відділу реєстрації місця проживання особи Міської ради міста Кропивницького.

3. Ткаченко Станіслав Валентинович – начальник відділу – головний державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

4.Шевченко Анна Вадимівна – начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Міської ради міста Кропивницького.

У номінації «Спеціаліст року»:

1. Никончук Тетяна Петрівна – державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту  населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради.

2. Мишакова Оксана Володимирівна – провідний спеціаліст відділу з прийому громадян центру по наданню державних допомог  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

3. Пересунько Ірина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу з виплати допомог та компенсацій управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

4. Шатохіна Ірина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу кадрової роботи Міської ради міста Кропивницького.

5. Селіванов Микола Сергійович – головний спеціаліст сектора соціального та правового захисту дітей служби у справах дітей управління з питань захисту прав дітей Міської ради міста Кропивницького.

6. Бадіца Тетяна Валеріївна – адміністратор відділу по роботі з фізичними особами управління адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького.

7. Ковбасюк Анатолій Васильович – головний спеціаліст відділу приватизації та обліку комунального майна управління комунальної  власності Міської ради міста Кропивницького.

8. Стешенко Світлана Олександрівна – головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Міської ради міста Кропивницького.

9. Яковченко Сергій Олександрович – головний  спеціаліст-юрист фінансово-економічного відділу управління охорони здоров’я Міської ради міста Кропивницького.

10. Ткач Анна Володимирівна – спеціаліст I категорії відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти Міської ради міста Кропивницького.

11. Шершнюк Артем Анатолійович – головний спеціаліст відділу представництва інтересів в судах юридичного управління Міської ради міста Кропивницького.

Усі новини

Спецпризначенець номер один
П'ятниця, 17 січня 2020 09:55