Управління освіти міської ради Кропивницького судиться з газопостачальним підприємством за повернення понад 200 тисяч гривень.

Вівторок, 14 січня 2020 13:23

Про це сьогодні, 14 січня повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.
Лариса Давидівна зазначила, що у 2018 – му році управління освіти заключило договір на постачання природного газу з організацію, яка виграла тендер через систему «Prozorro», відповідно до закону про публічні закупівлі. Проте у 2018 році ціна на газ почала змінювалась, і виникла загроза відключення закладів освіти від газопостачання. Тож управління освіти змушене було заключати додаткові угоди.

- В рахунках, які надавались управлінню освіти, представники організації внесли недостовірну інформацію і після проплати фахівці управління освіти виявили, що кошти за газ переплачені, - розповіла Лариса Костенко. – Ми відразу повідомили про це в правоохоронні органи, і почали проводити роботу щодо надання претензій до газопостачальної організації, щоб повернути кошти.

Управління освіти одразу почало судові процеси. У вересні 2019 - го року Господарський суд міста Києва ухвалив рішення, яким зобов’язав організацію повернути кошти управлінню освіти. Проте судові процеси тривають і нині, адже компанія подала на апеляцію. Після цього випадку, як розповіла Лариса Костенко, управління освіти посилило роботу над укладенням подібних договорів, щоб у майбутньому подібних ситуацій не виникало.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21