Успішний виступ гирьовиків ДЮСШ №1 на чемпіонаті України – чудовий подарунок Кропивницькому до Дня міста

Понеділок, 11 вересня 2017 17:38

Упродовж трьох днів, із 08 по 10 вересня, у Тростянці Сумської області тривав чемпіонат України з силового жонглювання гирями, який зібрав 81 учасника. Місто Кропивницький гідно представляли тренери та учні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради».

Так, у парній естафеті, жонглюючи по черзі 16-кілограмовими гирями протягом 30 хвилин тренери-викладачі КДЮСШ № 1 Сергій Шевченко та Євген Савранський завоювали срібні медалі. В індивідуальних змаганнях Сергій Шевченко став чемпіоном України серед ветеранів, а Євген Савранський переміг у змаганні чоловіків.

У парній 5-хвилинній естафеті з жонглювання 8-кілограмовими гирями звання чемпіонів України серед юнаків завоювали Олексій Шевченко та Ростислав Грязнов, а їх одноклубники Микола Кишлян і Владислав Івасенко посіли третє місце. Також Олексій Шевченко виборов золоту медаль в індивідуальному класичному жонглюванні серед юнаків, а його колега Дмитро Картунов став третім в індивідуальній чоловічій естафеті.

Одночасно проводився Всеукраїнський турнір із жонглювання гирями «Кубок мера». Кропивничанин Ігор Карпенко завоював три срібні медалі в наступних видах змагань із 24-кілограмовими гирями серед чоловіків: жим гирі стоячи за 10 хвилин, гвардійський ривок за 12 хвилин, півмарафон поштовхом довгим циклом за 30 хвилин.

Усі новини

24 червня - День молоді!
Понеділок, 25 червня 2018 07:58