В активі двох юних плавчинь із Кропивницького 11 срібних медалей чемпіонату світу у Сан-Паулу

Понеділок, 2 вересня 2019 18:43

Із  25 по 31 серпня в бразильському  Сан-Паулу проходив чемпіонат світу з плавання серед спортсменів з вадами слуху. У складі національної дефлімпійської збірної команди спортивну честь України  на престижному турнірі захищали 18 спортсменів, серед яких і дві вихованки КДЮСШ № 1 міської ради Кропивницького – Ірина Терещенко та Дар’я Тарасенко.

Українська збірна посіла третє загальнокомандне місце серед 29 команд, здобувши 20 медалей різного ґатунку: 3 золоті, 13 срібних і 4 бронзові.  На рахунку двох кропивницьких плавчинь - 11 срібних нагород. Зокрема, Ірина Терещенко завоювала  6 срібних медалей, а Дар’я Тарасенко 5 разів підіймалася на другу сходинку п’єдесталу.

Тренує кропивницьких плавчинь Заслужений тренер України Олена Кузніцова.