В Україні реалізується проєкт ООН з додаткової соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб

Четвер, 28 квітня 2022 15:44

Міністерство соціальної політики та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні підписали меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва з підтримки переселенців.

В рамках цього меморандуму передбачається реалізація програми багатоцільової грошової підтримки внутрішньо переміщених осіб, яка є додатковим до будь-якої державної допомоги заходом соціальної підтримки.

Право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів УВКБ ООН матимуть взаємоузгоджені з Міністерством соціальної політики категорії внутрішньо переміщених осіб, відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про ВПО. Розмір допомоги становитиме 2220 гривень на кожного члена сім’ї на місяць. Виплата допомоги здійснюватиметься щомісячно протягом трьох місяців шляхом зарахування коштів на банківський рахунок внутрішньо переміщеної особи.

Пріоритетною категорією для надання додаткової підтримки пропонується визначити внутрішньо переміщених осіб з числа осіб, які одержують пенсію у розмірі до трьох тисяч гривень.

Планується, що багатоцільова програма грошової підтримки УВКБ ООН охопить понад 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Усі новини