Вчасні і у повному обсязі розрахунки – гарантія стабільного надання комунальних послуг у Кропивницькому

Понеділок, 20 січня 2020 13:02

Кропивничанам необхідно активніше сплачувати рахунки за спожите тепло. Міський голова Андрій Райкович під час традиційної щопонеділкової апаратної наради сьогодні, 20 січня, закликав містян вчасно і у повному обсязі здійснювати оплату отриманих комунальних послуг.

До Нового року місто зробило все можливе, щоб зменшити ціну тарифу на теплопостачання. У той же час теплогенеруюче підприємство не може подавати тепло безплатно для населення.

- Містяни  заборгували вже десятки мільйонів гривень! Я розумію: свята, Новий рік, вечірники. Але для КП “Теплоенергетик” ніхто не відтерміновував платежі за енергоносії: підприємство газ купує! Це товар – він, як хліб, як молоко, як пальне. Ніхто його ані в борг, ані в кредит не дасть, - наголосив міський голова. - Добре, що сьогодні немає великих морозів. Але це зима! Вона може бути непередбаченою і місця для маніпуляцій і шантажу тут немає. Тому гасити борги необхідно негайно! Комунальники не мають можливість, як енергетики поадресно відключати квартири від теплопостачання. У даному випадку діє принцип колективної відповідальності всього будинку, а деякі люди дозволяють собі зловживати колективною довірою. Але міська рада не має можливості використати усі кошти бюджету на дотацію  КП «Теплоенергетик».

Завдання міського голови управляючим компаніям буде актуальним до кінця опалювального сезону: оголошення, списки з квартирами і сумами боргу вивісити на кожному під’їзді. Від засобів масової інформації  Андрій Райкович теж попросив підтримки у проведенні активної роз’яснювальної роботи з населенням на усіх ресурсах: у друкованих виданнях, на радіо і телебачення та в мережі Інтернет.       

Усі новини