«Вечір української музики» у Кропивницькому

Вівторок, 19 березня 2024 18:15

У Кропивницькому в  залі художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна  з нагоди  210-ї  річниці від дня народження Тараса  Шевченка – українського поета, прозаїка, мислителя, живописця, гравера, етнографа, громадського діяча відбувся «Вечір української музики».

Учасники заходу переглянули відеоматеріал про Тараса Шевченка, ознайомилися зі сторінками життя та творчості Великого Кобзаря.  Цього вечора в музеї відбулося справжнє музично-літературне дійство за участю учнів та творчих колективів музичної школи  №1 ім. Генріха Нейгауза.

У програмі концерту: літературно-музична композиція у виконанні  Юлії  Кіндей, Арсенія Майстренка та Марії Капустіної, (керівники Місько О.В., Горобченко О.В.) читання віршів та уривків творів Тараса Шевченка від Поліни Моісеєвої, Мар'яни Клименюк, Ольги Опрю, Вікторії Квірквелії, (керівник Місько О.В.), виконавці Софія-Марія Фаннуш (фортепіано) - викладач Казанцева І.Г., Поліна Січкар (фортепіано) - викладач Дубіна Н. А., Вадим Федоляк (бандура), викладач Горобченко О.В., вокальний ансамбль молодших класів "Сріблясті дзвіночки" - викладач Черкас Ю.В., концертмейстер Кулініч В. Л., вокальний дует у складі Ольги Опрі та Анастасії Сенько - викладач Крицька І.О., концертмейстер Українцева Н.М.,  Олеся Аніпченко (флейта) - викладач Медніков І.В., концертмейстер Свещинська Н.В., фортепіанний дует у складі Валерії Чиж та Максима Хмари - викладач Єсауленко Н.О., вокальний дует у складі Марії Гладун та Софії-Марії Фаннуш - викладач Крицька І.О., концертмейстер Українцева Н.М.. ансамбль скрипалів «Промінчики» - керівник Романченко О.А., концертмейстер Терещенко О.В., квартет саксофоністів у складі Іллі Шкроботька, Самуїла Шкроботька, Єлисея Савенка та Владислава Панаріна - викладач Чернецький Д.А., концертмейстер Терещенко О.В.  та ансамбль бандуристів «Пелюстки надії» під керівництвом Горобченко О.В.

Учасники концерту з великим натхненням читали поезію Тараса Шевченка, виконували музичні твори українських композиторів та співали українські пісні на вірші видатного митця, а слухачі вітали юних артистів гучними оплесками.

«Вечір української музики» відбувся у неймовірно затишній та творчій атмосфері, яку створив ведучий концерту викладач Бакума О.В. Серед учасників концерту було чимало  тих, хто нещодавно був  змушений покинути свої домівки та переїхати до Кропивницького. Підготувала захід Тетяна Саприкіна, завідуюча відділом струнно-смичкових інструментів школи. По завершенні музичного вечора директор музичної школи №1 ім. Генріха Нейгауза Євгенія  Малявкіна  подякувала всім учасникам концерту за чудові і щирі виступи та звернулася до директора художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна Віти Чернової зі словами вдячності за багаторічну творчу співпрацю.

«Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!», - слова Тараса Шевченка. Ми віримо в їхню пророчість - вони і  сьогодні є актуальними.

- Щиро дякуємо Збройним Силам України за те, що можемо навчатися, творити та повноцінно жити в  нашій прекрасній країні, бо саме її незалежність та волю сьогодні захищають наші Захисники та Захисниці! – наголосила Євгенія Малявкіна.

Усі новини