«Весняна рапсодія» в «Галереї дитячого мистецтва» Кропивницького

Вівторок, 30 травня 2023 17:31

На вебсайті художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна в рамках арт-проєкту «Галерея дитячого мистецтва» презентується віртуальна виставка творів учнів відділу образотворчого мистецтва Дитячої школи мистецтв міста Кропивницького «Весняна рапсодія». 

Ідею виставки, яка влаштована в передостанній день травня, завідувачка відділу відома кропивницька художниця Ольга Краснопольська характеризує досить неординарно: «Весною у дітей відкривається неначе друге дихання. Після літа їх трохи важко розкачати, а в кінці навчального року вони мають вже певні результати. Оволодіваючи різноманітними художніми техніками, учні відтворюють в малюнках свою фантазію і своє світобачення. Весна своїм квітом і пробудженням природи має життєствердну силу і надихає на  творчість. Із поверненням сонечка діти, як квіти, теж розкриваються, зростають і проявляють себе в образотворчості»

Тож, експозицію віртуального вернісажу склали півсотні творів юних художників віком від 7 до 15 років, виконаних в живописних, графічних та декоративних техніках весною 2023 року під керівництвом досвідчених викладачів – члена Національної Спілки художників України Юрія Вінтенка, художниць Юлії Тарасової, Анни Татарової та Ольги Краснопольської. Всі творчі роботи оригінальні та індивідуальні, адже є проявом художніх здібностей авторів, уміло розкритих їх наставниками, і сповнені безпосереднього дитячого сприйняття складного, суперечливого, але водночас прекрасного світу мистецтва. А доповнюють виставку фото учнів під час творчих занять.

- Сильні духом і мужні, як українські воїни-захисники, учні школи мистецтв,  які вже другий рік є свідками злочинної російської агресії, й під час війни під звуки повітряної тривоги, перебуваючи в укриттях, продовжують творити, бо впевнені в Перемозі Добра, Весни, Сонця і України. А їх творчі роботи яскраво відображають  дитячі враження, емоції, думки та мрії про мирне щасливе життя – наголосила директорка художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна Віта Чернова.

З виставкою творів учнів відділу образотворчого мистецтва Дитячої школи мистецтв міста Кропивницького «Весняна рапсодія» можна ознайомитися на музейному сайті у розділі «Вибрані виставки»  http://osmerkinmuseum.kr.ua/ex/avt202_u.html

Усі новини