Весняне прибирання у Кропивницькому триває

Середа, 27 квітня 2022 18:38

Генеральне весняне прибирання території Кропивницького активно продовжується. Комунальні служби обласного центру докладають усіх зусиль, аби місто виглядало ошатним і було зручним і комфортним для його мешканців і гостей – переселенців.

Так,  працівники комунального підприємства “Універсал 2005”  прибрали проїжджу частину в центрі міста,  а також вулиці Космонавта Попова, Героїв України (від вулиці Генерала Жадова до кінцевої зупинки маршрутних таксі), а за допомогою причіпної прибиральної установки «Scandia» почистили вулицю Бобринецький шлях.

Цього дня вдалося також прибрати два  несанкціоновані сміттєзвалища по вулицях  Лісопарковій та Степана Разіна.

Комунальники інтенсивно попрацювали і над грейдеруванням дорожнього покриття вулиць Інгульська, Корсунська, Тернопільська та провулку Коцюбинського. А в ніч на 27 квітня вони усували ямковість на проїжджій частині  вулиць Соборної та Великої Перспективної.

Разом з тим, працівники КП “Благоустрій” продовжують санітарну обрізку дерев - цього дня це були зелені зони вздовж  вулиць Берегової та Братиславської. Продовжують вони також працювати і над благоустроєм парків та скверів, зокрема, у сквері імені Олександра Кондакова підстригли хвойні рослини. А на колі по вулиці Полтавській  обрізали троянди та перекопали квітники.

Комунальне підприємство «Ритуальна служба-спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування»  на постійній основі проводить прибирання  територій на Фортечних Валах, Новолелеківському, Рівнянському, Далекосхідному кладовищі, посилено цю роботу зокрема перед поминальними днями.

Усі новини