Ветеран УПА Семен Сорока став Почесним громадянином Кропивницького посмертно у 2018 році

Четвер, 6 вересня 2018 16:02

Звання «Почесний громадянин міста Кропивницького» у 2018 році присвоєне Семену Климовичу Сороці, видатному громадському діячу, учаснику національно-визвольної боротьби, ветерану Української Повстанської Армії. Колишньому політв’язню, посмертно.

Відповідне рішення сьогодні, 06 вересня, за видатні заслуги перед територіальною громадою міста, вагомий особистий внесок у відстоюванні національної ідеї, становлення і розвиток Української незалежної держави, сприяння патріотичному вихованню підростаючого покоління в дусі поваги до історичного минулого свого народу, активну громадянську позицію та з нагоди 264-ої річниці заснування міста прийняла міська рада Кропивницького.

Вручення атрибутів звання «Почесний громадянин міста Кропивницького» буде проведено під час урочистостей при святкуванні Дня міста.

Кропивницький об’єднує!
П'ятниця, 22 лютого 2019 16:36