Відбулися перші засідання конкурсних комісій на посади директорів закладів культури

Вівторок, 10 серпня 2021 14:59

Сьогодні, 10 серпня,  відбулися перші засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посади директорів закладів культури, під час яких члени комісій ознайомилися з конкурсними матеріалами претендентів та визначилися щодо допущення їх до участі у співбесіді.

До участі у другому засіданні, яке відбудеться 11 серпня, допущені – директор Міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького Світлана Тимків, директор комунального закладу «Кропивницький музей музичної культури ім. К.Шимановського» Олександр Полячок та директор комунального закладу «Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна» Віта Чернова.

Під час проведення другого засідання, кандидати на керівні посади презентуватимуть власні проєкти програм розвитку закладів культури на один і п'ять років та матимуть співбесіду з членами конкурсної комісії. Під час публічної презентації проєктів програм та співбесіди з кандидатами, на засіданні мають право бути присутніми представники засобів масової інформації та громадськості.

Шляхом голосування комісія прийме відповідне рішення, результат якого буде оприлюднений на офіційній сторінці управління культури і туризму Кропивницької міської ради.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17