Виконавчий комітет міської ради погодив підвищення тарифів на вивезення побутових відходів для ТОВ «Екостайл»

Вівторок, 22 травня 2018 15:57

Питання підвищення тарифів виникло через те, що на сьогодні вони не враховують повну собівартість послуги з вивезення побутових відходів, оскільки вони були розраховані виходячи з цін на матеріали та послуги, які діяли у 2016 році, а коригування відбулось один раз у 2017 році з урахуванням тільки змін вартості паливно-мастильних матеріалів та рівня мінімальної заробітної плати. За даними ТОВ “Екостайл”, рівень відшкодування встфановленими тарифами на послуги з вивезення ТВП становить 71%.

- Фахівцями ТОВ “Екостайл” у лютому 2018 року було обраховано та подано до виконавчого комітету міської ради розрахунки тарифів для всіх категорій споживачів, - зазначив заступник міського голови Олександр Мосін. - У ході перевірки департаментом економіки було знижено планові витрати підприємства та відкориговані за окремими статтями затрат.

В результаті сьогодні, 22 травня, виконавчий комітет міської ради затвердив нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів: для мешканців приватного сектору він становитиме 15,03 грн. з однієї особи в місяць, для населення багатоквартирних будинків - 11, 37 грн. з однієї особи в місяць.

Усі новини