Вимоги до розміщення і вигляду тимчасових споруд обговорили в Кропивницькій міській раді

Середа, 13 жовтня 2021 17:28

У Кропивницькій міській раді обговорили проєкт регуляторного акта “Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та території Кропивницької міської територіальної громади”.

Робочу нараду, за участі керівників виконавчих органів та депутатів міської ради, провів заступник міського голови Михайло Бєжан сьогодні, 13 жовтня.

Як підкреслила Ніна Рахуба, директорка департаменту з питань економічного розвитку міської ради (який, власне, і розробляв проєкт регуляторного акту), цей акт має на меті врегулювати на території Кропивницької міської територіальної громади питання плати за користування місцем для розміщення тимчасових споруд.

Ніна Рахуба пояснила, що розміщення тимчасових споруд можливе за двох умов - наявності паспорта прив'язки, який видається управлінням містобудування та архітектури через ЦНАП і з укладеного договору на користування місцем для розміщення тимчасової споруди із департаментом з питань економічного розвитку.

Однак, від 2018 року діє мораторій на видачу паспортів прив'язки.

Учасники наради обговорили норми Положення, яке врегульовує відносини міської влади із підприємцями щодо розміщення та експлуатації тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельних ділянках комунальної власності Кропивницької міської територіальної громади, що не надані у користування.

Під час наради було озвучено низку пропозицій щодо внесення змін до Положення, рекомендацій по архетипах тимчасових споруд і перевірки реалізації підприємцями власних проєктів тимчасових споруд, адже почасти заявлені проєкти разюче відрізняються від кінцевого їх втілення в життя.

- Цей регуляторний акт стосується і влади, і громади, і бізнесу, де мають бути прописані рівні умови для ведення підприємницької діяльності, - наголосив Михайло Бєжан.

Учасники наради вирішили доопрацювати проєкт рішення та  винести його на чергове засідання виконавчого комітету.

Усі новини