“Війна очима дітей”: оголосили переможців конкурсу «Молодіжна палітра - 2022»

Середа, 1 червня 2022 09:35

В Міжнародний день захисту дітей 1 червня художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна традиційно оголошує переможців щорічного художнього конкурсу  «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря. Зазвичай в музеї в цей день проходять урочистості, юним художникам вручають дипломи, подяки та інші відзнаки, тематичні буклети з репродукціями творів, відзначених дипломами, а також заохочувальні призи. Але  цього року все відбувається інакше. Оскільки конкурс проводили в електронному форматі, твори переможців конкурсу презентуються на музейному сайті.

Темою конкурсу 2022 року було визначено: «Пори року в художніх образах» з  присвяченням 130-річчю з дня народження художника і педагога Олександра Осмьоркіна. Але через широкомасштабну російську збройну агресію проти України, оргкомітет конкурсу оголосив додаткову тему конкурсу: «Війна очима дітей» і продовжив термін подачі творчих робіт до середини травня.

На розгляд журі конкурсу було представлено 261 твір від 187 учасників не лише з Кропивницького та області, а й з інших регіонів України.

Долучилися до конкурсу і діти внутрішньо переміщених осіб з Харкова, Бердянська, Чернігова, Руської Лозової Харківської області, які навчаються в гуртку «Етно-Арт» НВО №6. А роботу “Славна Україна” наймолодшої учасниці Вероніки Ткаченко з Бердянська, якій влітку виповниться лише п’ять років, і яка теж відвідує гурток зі своєю старшою сестричкою Вікторією, журі відзначило подякою.

Згідно з рішенням журі конкурсу переможцями стали 62 учасники, віком від 7 до 22 років, художні твори яких нагороджені дипломами. Подяками та відзнаками членів журі і оргкомітету відзначені іще 82 учасники.

На вебсайті музею у розділі «Художній конкурс «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря» представлені віртуальні виставки творів переможців конкурсу на теми: «Війна очима дітей» http://osmerkinmuseum.kr.ua/apub/2022_1p_u.html та «Пори року в художніх образах», присвячену 130-річчю з дня народження художника і педагога Олександра Осмьоркіна http://osmerkinmuseum.kr.ua/apub/2022_2p_u.html .

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21