Ялинкові передноворічні ярмарки у Кропивницькому відкриються 15 грудня

Четвер, 9 грудня 2021 13:46

Сьогодні, 09 грудня, у Кропивницькій міській раді зібрали підприємців, які отримали дозволи здійснювати сезонну торгівлю ялинками на території міста, аби нагадати їм про умови та вимоги до такої торгівлі.

Продаж ялинок та сосен, за умовами укладених договорів, підприємці можуть розпочинати вже 15 грудня.

Начальниця управління торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Алла Козлова звернула увагу підприємців, що усі реалізатори в місцях продажу ялинок повинні мати COVID-сертифікати про вакцинацію.

- Така вимога  прописана в урядовій постанові щодо посилення карантинних заходів у жовтій зоні. Ми вас попереджаємо, а перевірятиме поліція, - відзначила  посадовиця.

Звернувся до підприємців і начальник інспекції з благоустрою Олександр Брюховецький.  Він наголосив на необхідності підтримання належного санітарного стану територій, відведених для продажу дерев. Це постійно  перевірятиме інспекція, і, якщо будуть виявлені порушення, то штрафів також не уникнути.

Разом з тим, Алла Козлова закликала підприємців приєднуватися до Різдвяного міського ярмарку, який відбудеться у Кропивницькому 29 - 30 грудня на площі Героїв Майдану.

 

Фото: Перша електронна газета

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17