За програмою релокації у Кропивницький переїхали 22 підприємства

Вівторок, 7 червня 2022 14:40

Серед важливих заходів в умовах воєнного стану, над якими працює міська рада, є сприяння релокації підприємств із зони бойових дій до Кропивницького. Зокрема, департамент з питань економічного розвитку міської ради відпрацював із суб’єктами господарювання міста наявність вільних виробничих площ, сформовано і актуалізується їх перелік.

Наразі, профільний департамент опрацював 64 заявки від суб'єктів господарювання, які мають наміри перемістити свої підприємства в місто чи область, в основному це харчова, машинобудівна, металообробна, хімічна та інші галузі (деревообробна, легка, фармацевтична, поліграфічна тощо).

Далі усі напрацьовані пропозиції від міської ради передаються до  обласної військової адміністрації та керівників підприємств.

Як повідомила директорка департаменту з питань економічного розвитку міської ради Ніна Рахуба, за оперативною інформацією підтверджено релокацію 22 суб'єктів господарювання (СГ) із 7 регіонів України.

За спеціалізацією релоковані підприємства і установи розподіляються таким чином: три підприємства займаються ремонтом та технічним обслуговуванням транспортних засобів; по два — оптовою торгівлею деталями та приладдям для автотранспортних засобів та оптовою торгівлею сільськогосподарськими машинами й устаткуванням; одне - дослідженням та розробкою в галузі природничих наук та інженерії; іншими видами діяльності — сім суб'єктів господарювання. Також релоковані сім вищих навчальних закладів.

За географічною складовою найбільше суб’єктів переміщено із Донецької області, а також із Харкова та Херсона, зокрема: з Донецької області – 10 суб’єктів господарювання, у тому числі 4 освіта; з Харкова – 3; Луганської області – 2; Запорізької області – 2 СГ; Херсона – 3 (освіта); Миколаєва – 1; Києва – 1.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21