Задекларована праця є гарантією соціального захисту працівника та кадрової стабільності підприємства

Понеділок, 9 листопада 2020 14:24

Відділ з питань праці міської ради Кропивницького долучається до масштабної всеукраїнської кампанії щодо детінізації зайнятості у сфері транспорту та кур’єрської діяльності.

На виконання відповідного доручення Прем'єр-міністра України з 28 жовтня по 15 листопада у місті триває комплексна інформаційно-роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання галузі про неприпустимість допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.

В рамках кампанії для роботодавців, які здійснюють діяльність у сфері пасажирських та вантажних перевезень, інспектори праці відділу провели інформаційний захід у приміщенні Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Під час спілкування з перевізниками увагу акцентували на ризиках та негативних наслідках використання незадекларованої праці. Роз’яснили вимоги належного оформлення трудових відносин, нюанси в оформленні на роботу водіїв, окреслили нормативи, які регулюють режим праці та її оплату, відпочинок водіїв та порядок надання їм відпусток.

Звертаючись до роботодавців, інспектори праці наголосили на відповідальності за порушення законодавства про працю.

Усі новини