Заступник міського голови Олександр Мосін дав старт звітній сесії за результатами виконання бюджетних та галузевих програм у 2018 році

Вівторок, 19 лютого 2019 15:16

У міській раді Кропивницького стартувала  звітна сесія за результатом виконання бюджетних галузевих програм соціально-економічного розвитку Кропивницького у 2018 році.

Сьогодні, 19 лютого, тримали звіт  заступник міського голови Олександр Мосін та підпорядковані йому за розподілом функціональних обов’язків керівники виконавчих органів міської ради: начальник управління капітального будівництва Сергій Білокінь, начальник управління містобудування та архітектури Вадим Мездрін, в.о. начальника управління земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Олег Вовенко,  начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко, начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю Віктор Ксеніч, заступник керівника міської дружини Костянтин Осіпенко, очільник спецінспекції міської ради Андрій Максюта та директор КП «Правник» Надія Цуркан.

- Сьогодні ви отримаєте від керівників виконавчих органів міської ради детальну інформацію про реалізацію галузевих програм у Кропивницькому.  Зважаючи, що міський бюджет формується за програмно – цільовим методом, важливе значення має ефективність використання бюджетних коштів  на виконання всіх заходів міських програм, - відзначив Олександр Мосін. – Ресурс бюджету, на жаль є не достатнім для швидкої  реалізації всього, що потрібно зробити сьогодні у Кропивницькому у всіх сферах складного міського господарства. Тому першочергова увага приділяється виконанню робіт на стратегічних об’єктах в обласному центрі.

Серед таких об’єктів на 2019 рік Олександр Мосін назвав завершення реконструкції арки шляхопроводу по вулиці Ельворті, створення новітнього Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» з належним благоустроєм прилеглої території,  початок оновлення набережної зони річки Інгул  від вулиці Михайлівської до вулиці Київської. Загалом у 2019 році планується використати близько 122 мільйонів гривень на виконання будівельних і ремонтних робіт на 71 об’єкті у Кропивницькому.

- Масштабні  завдання поставлені  на поточний рік і в галузі  містобудування та архітектури, – звернув увагу заступник міського голови. –  Ми запустили  міський Геопортал. Тепер на офіційному сайті міської ради кожен громадянин може в деталях віднайти будь-яку територію міста. Плануємо оновити Генеральний план міста, який був розроблений ще у 2001 році і не відповідає сьогоднішнім реаліям і напрямкам розвитку територій Кропивницького. На черзі визначення реальних меж обласного центру, завершення розробки комплексних схем розміщення тимчасових споруд та  рекламних засобів у місті.

Значно удосконалиться у міській раді і  алгоритм вирішення питань землевпорядкування, запевнив Олександр Мосін. На профільну депутатську комісію і в сесійну залу готуватиметься  безкоштовний для громадян, але фахово підготовлений пакет документів і депутати зможуть дати  професійну оцінку проекту та вирішити -  голосувати «за», чи відмовити заявнику.

Усі новини

Дітям потрібна родина!
Вівторок, 26 травня 2020 16:57