Жителі Кропивницького можуть отримати грошову допомогу ЮНІСЕФ

П'ятниця, 24 червня 2022 09:10

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Міністерства соціальної політики України надає грошову допомогу українцям. Другий етап програми «Спільно» уже стартував.

Відтепер участь у програмі зможуть взяти всі родини, які виховують трьох і більше дітей до 18 років, а також ті, хто має принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років. Раніше ЮНІСЕФ надавав допомогу багатодітним родинам, які мають принаймні одну дитину до двох років, а також тим, хто виховує двох і більше дітей, серед яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Подати заявку на програму грошової допомоги можна самостійно на сайті: https://register.unicef.org/

Крім того, у Житомирській, Київській та Кіровоградській областях можна звернутися до соціальних працівників, які у громадах персонально реєструють родини, відповідні критеріям програми.

Реєстрація на сайті не означає, що родина автоматично отримає допомогу, адже заявки проходять два етапи перевірки:

Технічний відбір. Це перевірка наявності всіх обов’язкових даних і відсутності в них технічних помилок. Якщо документи пройшли технічний відбір, голова домогосподарства отримує повідомлення з номера 4224 на номер, вказаний у заявці. Технічна перевірка триває до двох тижнів.

Відбір на відповідність критеріям програми. Якщо домогосподарство, яке подало заявку, відповідає критеріям програми та ще не отримало допомоги від жодної іншої міжнародної гуманітарної організації, йому нарахують кошти. Після грошового переказу надходить повідомлення для підтвердження отримання платежу.

Допомога надається сім’ям незалежно від наявності статусу ВПО, які перебувають у будь-якому регіоні України, але за умови, що вони не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року.

Нагадаємо, що родини, що відповідають критеріям програми, отримають грошову допомогу з розрахунку 2 220 грн/міс на кожного члена домогосподарства, але не більше як на п’ятьох осіб. Допомога виплачується на банківський рахунок одноразово за три місяці.

Коштами, нарахованими у рамках програми допомоги «Спільно», родина може розпоряджатися на власний розсуд. ЮНІСЕФ вірить, що грошова допомога буде використана для забезпечення потреб дітей і з максимальною користю для родини.

Детальніше на https://www.unicef.org/ukraine/spilno-cash-transfers або за номером гарячої лінії «Спільно»: 0 800 600 017 (щодня з 8:00 до 22:00, безоплатно).

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17