Житлові питання на контролі: 14 родин вимушених переселенців взято на облік для отримання тимчасового житла

Понеділок, 11 липня 2022 17:00

Сьогодні, 11 липня, керуюча справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлана Балакірєва провела чергове засідання громадської комісії з житлових питань.

Традиційно вже на порядку денному — взяття на облік для отримання тимчасового житла для вимушених переселенців та надання ордерів мешканцям гуртожитку на проспекті Університетському, 21.

За минулий тиждень до міської ради надійшло 14 заяв від сімей внутрішньо переміщених осіб: сім родин із Донецької області, шість родин із Луганської, та одна — із Херсонської області.

Відповідно до заяв та поданих документів, комісія розглянула та рекомендувала виконавчому комітету взяти на облік для отримання тимчасового житла усі ці 14 родин.

Цього дня члени комісії погодили також видачу ордерів по 4 зверненнях від мешканців гуртожитку на проспекті Університетському, при цьому двом громадянам відтерміновано надання ордерів у зв'язку з тим, що за рішенням суду на житлові приміщення в яких вони проживають, накладені обтяження у вигляді арешту на кімнати. Одній родині відмовлено у надані ордера.

- По чотирьох кімнатах гуртожитку проблем немає і ми можемо включити їх до проєкту рішення про видачу ордерів. На дві кімнати накладено арешт на майно — юридичне управління працює і готує позови до суду. Тим мешканцям кімнат  гуртожитку, де зареєстроване інше право власності на житло, ми вимушені відмовляти і рекомендуємо звертатися до суду, - зазначила  Світлана Балакірєва.

Комісія погодила внести зміни до облікових справ двох родин, які перебувають на постійному квартирному обліку.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21