«Живописна палітра Олександра Демиденка»: у Кропивницькому відкрився віртуальний вернісаж художника

Понеділок, 22 листопада 2021 09:53

Художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна презентує віртуальну персональну виставку «Живописна палітра Олександра Демиденка». Виставка присвячена 55-річчю з дня народження відомого кропивницького художника.

Ювілейну експозицію складають понад шістдесят живописних творів, виконаних Олександром Демиденком у 2005-2021 роках. Краєвиди степової Кіровоградщини, Закарпаття та Криму, архітектурні мотиви історичних заповідників України та рідного Кропивницького, а також натюрморти з квітковими композиціями і жіночі портрети чарують колоритом, насиченістю сонячним світлом та ліричним настроєм.

Олександр Демиденко — учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. Його твори зберігаються в художньо-меморіальному музеї Осмьоркіна та кропивницькому музеї мистецтв, Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пироговому, численних приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Сфери творчої діяльності художника – живопис, монументальне мистецтво. Він є автором сакральних розписів храмів. Брав участь у творчих акціях-пленерах: «Кіровоградщина очима художників», «Весна. Буковель-2012» та «Перлина Закарпаття».

- За свідченням художника, він має бажання в першу чергу розповісти мовою фарб про красу побаченого. Затишні куточки природи степової Кіровоградщини і архітектурні мотиви історичних заповідників України, зображені пензлем Олександра Демиденка, насичені яскравим світлом барв його палітри, неодмінно повернуть глядачів у світ казкових переживань дитинства, сповнених сонцедайних див… Ось такий він Олександр Демиденко – наполегливий в житті та цілеспрямований у творчості художник, завжди готовий поділитися насиченими оптимістичними настроями, ясними кольорами своєї палітри», - зазначає провідний науковий співробітник музею Андрій Надєждін.

Ознайомитися з виставкою можна на музейному вебсайті за посиланням http://osmerkinmuseum.kr.ua/ex/avt185_u.html

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38