Зворотній відлік розпочався: тринадцять днів відведено Кропивницькому на облаштування арки по вулиці Ельворті

П'ятниця, 31 травня 2019 09:39

Вночі, із 30 на 31 травня, будівельники приступили до одного з  найвідповідальніших етапів реконструкції дорожнього проїжджої частини вулиці Ельворті у Кропивницькому з облаштуванням другої арки у залізничному насипі.

Залізничники і шляхобудівники діяли надзвичайно узгоджено: усі розуміють ціну кожної хвилини відведеного часу. Припинили курсувати потяги, розібране залізничне полотно, обезточені контактні мережі. Тепер залізничний насип окупувала техніка – спеціальна і потужна.

За інформацією начальника управління капітального будівництва міської ради Сергія Білоконя, на об’єкті сконцентрована безпрецедентна для Кропивницького кількість найсучаснішої дорожньої техніки: чотири фронтальних навантажувачі з п’ятикубовими ковшами, дев’ять екскаваторів, три бульдозери і безліч інших спеціальних механізмів і пристроїв. Щоб робота не припинялася ні на хвилину, навантажувачі обслуговують 34 самоскиди – «Volvo» і «MAN».

І хоч головні роботи розпочалися вже опівночі, їх початок не міг пропустити ініціатор масштабного проекту  - міський голова Андрій Райкович.

- Зараз ми перейшли до найвідповідальнішого етапу – прокладки тунелю для монтажу металевої труби. Подібного будівництва місто практично не знало раніше, а мешканці чекали цієї події понад 50 років, - відзначив Андрій Райкович. -  Маємо надзвичайно обмежений час: «вікно» у русі потягів складає лише  13 днів. Я вдячний “Укрзалізниці” за розуміння важливості цієї споруди для Кропивницького. І ми підготувалися належним чином -  техніка працює потужна, її обслуговуватимуть у три зміни понад сотню висококваліфікованих працівників. Потім настане черга монтажним і будівельним роботам: буде масштабне укріплення насипів, спеціальне поетапне бетонування, повернення грунту, заповнення щебеновою сумішшю. Кожна операція прорахована спеціалістами. Цього шляхопроводу люди чекають з нетерпінням  і ми його обов’язково зробимо!

Зважаючи на величезну відповідальність у дотриманні термінів та якості виконання робіт, контроль за виконанням робіт, за дорученням міського голови, буде забезпечений щогодинний.

Усі новини