Комісія з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Анонси засідань

14 серпня о 15.00 в к. 222-а відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - перенесено на 16 серпня 2019 року

14 серпня о 16.00 в к. 426 відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку та з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

16 серпня о 13.00 в к. 222-а відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Управлінням земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища підготовлено проекти рішень Міської ради міста Кропивницького, які пропонуються на розгляд постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, а саме:

 

Приватний сектор (дозволи)

 1. Проект № 3147 Про надання Хитрій В.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул. Глинки
 2. Проект № 3212 Про надання Гулецькій А.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Гулака-Артемовського

Гаражі (дозволи)

 1. Проект № 3030 Про надання Бутенку В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Яновського (біля буд. № 102) (0,0024 га)
 2. Проект № 3163 Про погодження проекту рішення міської ради
  «Про надання Березовському О.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Героїв України (біля будинку № 30, корп. 1)»

Аукціони (затвердження)

 1. Проект № 3276 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) по вулиці вул. Генерала Жадова (напроти магазину «АТБ-маркет»), та включення до Переліку земельної ділянки, яку виставлятимуть на земельні торги окремим лотом (на 25 років)
 2. Проект № 3288 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкрунетних засадах (земельних торгах) по вул. Космонавта Попова (біля магазину «АТБ-маркет»), та включення до Переліку земельної ділянки, яку виставлятимуть на земельні торги окермим лотом (25 років, 3%)
 3. Проект № 3289 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) по вул. Кропивницького (біля розвантажувального майданчика ринку «Полтавський»), та включення до Переліку земельної ділянки, яку виставлятимуть на земельні торги окремим лотом (25 років, 3%)

Оренда (дозволи)

 1. Про надання ПП «Фауст» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Генерала Родимцева 

Оренда (дозволи)

 1. Проект № 3156 Про поновлення договорів оренди земельних ділянок по місту Кропивницькому
 2. Проект № 3205 Про поновлення договорів оренди земельних ділянок по місту Кропивницькому

Оренда (передача)

 1. Проект № 2852 Про передачу ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельних ділянок по вул. Пашутінській, 16/19 (для розміщення відділення «Телекомсервіс»)
 2. Проект № 3287 Про передачу ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки по вул. Михайлівській (біля будинку № 1) (для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку)

Оренда припинення

 1. Проект № 2819 Про погодження проекту рішення міської ради «Про припинення КП «Універсал 2005» права користування земельною ділянкою по вул. Генерала Родимцева (виїзд на м. Кривий Ріг)

Поділ (дозволи)

 1. Проект № 3181 Про погодження проекту рішення міської ради «Про надання Підлубному М.П. дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки по вул. Генерала Родимцева, 106»