Андрій Райкович: Кропивницький готовий до міжнародної співпраці – у місті будуватиметься сучасний аквапарк

Четвер, 21 січня 2021 17:24

Сьогодні, 21 січня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів  робочу зустріч з координатором проєкту C.R.E.A.M. Україна по центральному округу Тетяною Довганіч.

Перша зустріч представників міської та обласної влад з ініціаторами проєкту відбулася торік. За її результатами було напрацьовано необхідну для прийняття інвесторами рішення інформацію. Потенціал обласного центру успішно презентували іноземним представникам C.R.E.A.M в Болгарії. Кропивницька міська рада запропонувала іноземним інвесторам кілька проектів для реалізації на території міста: вони визначили пріоритетним будівництво аквапарку.

- Нам дуже імпонує, що ваш департамент економіки дуже оперативно та якісно готує всю інформацію, про яку ми просимо. Ще жодного разу нам не відмовили, видно, що місто має бажання співпраці, - зауважила Тетяна Довганіч.

Міський голова запевнив – до співпраці готові: нині вишукують потенційну земельну ділянку для будівництва об’єкту.

- Сьогодні інвестори потрібні місту, як кисень. Я стою на позиції якомога системніших контактів і впровадження державно-приватного партнерства, як однієї з платформ розвитку території. Ми готові виконати всі умови інвестора, щоб у Кропивницькому з’явився аквапарк, - акцентував міський голова. - Бо це - робочі місця, це економічна привабливість, це туристичний, культурний імідж нашого обласного центру.

По завершенні зустрічі сторони дійшли згоди, що наступну нараду проведуть в середині лютого з представником компанії-інвестора. Паралельно фахівці готуватимуть меморандум про співпрацю.

Усі новини