Комунальні підприємства Кропивницького вивезли із центральної частини міста понад 1300 кубометрів снігу

Вівторок, 10 січня 2017 00:00

Четверту добу поспіль комунальники Кропивницького протистоять натиску снігової стихії. У ніч із 9 на 10 січня на вулицях обласного центру працювали 15 одиниць техніки КП “Універсал – 2005”.

Завдання перед комунальними службами стояло вже традиційне – забезпечити ранковий вихід на лінії всього громадського транспорту міста. І спеціалісти комунального підприємства його виконали.

Крім того, з території Кропивницького розпочалося вивезення прибраного снігу на заздалегідь підготовлені майданчики для його складування. Щоб виконати цю роботу, довелося винаймати додатковий транспорт – 2 погрузчики і сім самосвалів, у приватних підприємств “Диск” та “Прострой”. Загалом, за ніч з центральної частини обласного центру, а це вулиця Велика Перспективна та площа Богдана Хмельницького вивезено понад 1000 кубометрів снігу. Суттєву допомогу своїм колегам надали працівники КП “Благоустрій”, які власною технікою звільнили від снігового полону площу Героїв Майдану і площу перед міською радою та відправили в місця для його складування 300 кубометрів снігу.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17