Незламні духом: кропивничани попрощалися із Героями російсько-української війни

Вівторок, 30 квітня 2024 15:20

Україна проживає чергову трагічну добу в своїй історії, а разом з нею і всі ми. Через жорстокі реалії війни українці чи не щодня  вшановують Героїв – тих, хто ставши на захист своєї країни, віддали найцінніше — власні життя. 

Сьогодні, 30 квітня, на Далекосхідному цвинтарі у Кропивницькому громада зібралася, щоб віддати шану трьом таким  незламним духом військовослужбовцям, які виявили сміливість та мужність у сучасній російсько-українській війні. Це молодший сержант Денис Бідний і солдати Павло Бугайов та Ігор Іващенко.

Денис Бідний  народився 03 лютого 1988 року. Був призваний на військову службу за контрактом 26 лютого 2019 року Маловисківським  РВК Кіровоградської області. Служив командиром відділення протитанкових  керованих ракет. Під час військових дій виявив власні відвагу та рішучість, захищаючи територіальну цілісність України.

19 квітня Денис Бідний отримав поранення під час безпосередньої участі у захисті України від російських окупантів.

На жаль, смерть перемогла життя: 26 квітня 2024 року у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.Мечнікова Денис Бідний помер. Прощалися із захисником в Малій Висці сьогодні, а за волею рідних вічний спочинок він знайшов на Алеї почесних воїнських поховань на Далекосхідному кладовищі у Кропивницькому.

Його втрата стала великим випробуванням для близьких, але його дух назавжди залишиться з нами, надихаючи на нові перемоги.

Однолітком Дениса Бідного був і кропивничанин Павло Бугайов. Він  народився 02 червня 1988 року. Навчався в загальноосвітній школі №14 . Вищу освіту здобув в Центральноукраїнському національному технічному університеті за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».

Проте захоплювався Павло кулінарією і мріяв здобути професію кухаря. Весь час він прагнув до розвитку своїх здібностей, працював кухарем в різних закладах в Україні і навіть за кордоном. 

У травні 2023 року Павло Бугайов, не зважаючи на те, що за медичними висновками мав обмеження до проходження військової служби, добровільно приєднався до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини. Служив на посаді старшого стрільця-оператора. Воював на найгарячіших напрямках фронту.

Загинув солдат Павло Бугайов 21 квітня  під час виконання бойового завдання  поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

Він назавжди залишиться у пам’яті своїх рідних та друзів, чуйною, доброю, надійною людиною, турботливим люблячим сином та племінником. У молодого воїна залишились мама і тато.

Кропивничанин Ігор Іващенко  народився 30 квітня, саме сьогодні йому б могло виповнитися 46 років.

Закінчив чоловік загальноосвітню школу № 6 . Пройшов військову строкову службу в прикордонних військах. Служив на кордоні з Молдовою. Навчався в Центральноукраїнському національному технічному університеті. Згодом перевівся в Київський політехнічний Інститут, де отримав спеціальність інженера-електрика.

Тривалий час Ігор Іващенко працював у Києві, потім переїхав до Кривого Рогу та працював там на різних посадах.

У січні 2023 року пішов добровольцем до лав Збройних Сил України, став на захист батьківщини і служив на посаді стрільця.

Солдат Ігор Іващенко загинув 24 серпня 2023 року біля населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області під час виконання бойового завдання з відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.

Для всіх він був відповідальною, доброзичливою та життєрадісною людиною, надійною опорою для рідних, близьких, друзів, люблячим сином, батьком, братом та дядьком.  Без рідної людини залишились мама, дві сестри та син захисника.

Усі троє героїв, пожертвували заради України найціннішим і залишили незгасне світло в національній пам'яті. Їхня воїнська звитяга слугуватиме наступним поколінням символом сил та мужності, що наповнює серця щирим патріотизмом і рішучістю захищати Батьківщину від будь-яких загроз.

Нехай світла пам'ять про усіх полеглих залишається з нами, допомагаючи подолати будь-які труднощі на шляху до Переможного миру та свободи.

Слава Україні! Героям Слава!

Фото: @Суспільне Кропивницький

Усі новини