Онлайн-запис на прийом до Пенсійного фонду: дві локації у Кропивницькому

Понеділок, 15 квітня 2024 17:23

Чи знали ви, що не обов’язково чекати на прийом у сервісному центрі, щоб потрапити до фахівця? У кожного є можливість в онлайн-форматі записатися на прийом – на певний час і в певну дату.

Які сервісні центри Кропивницького пропонують дану послугу та як це зробити?

- Якщо маєте необхідність проконсультуватися з питань призначення чи  виплати пенсій, житлових субсидій та пільг чи страхових коштів, але звикли заздалегідь планувати свій час – послуга попереднього онлайн-запису на прийом стане вам у пригоді. Ця послуга доступна для користувачів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, – запевняє очільниця головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Наталія Сімонян.

Обслуговування громадян органами Пенсійного фонду України здійснюється за принципом екстериторіальності, тобто відвідувачі можуть отримати потрібну послугу незалежно від місця реєстрації чи фактичного проживання. Тож, цінуйте свій час – обирайте дистанційні послуги! І розпочніть з онлайн-запису на прийом, доступний для 2 сервісних центрів у Кропивницькому зокрема, які працюють за адресами:

1. Відділ обслуговування громадян № 1 (сервісний центр): м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26.

2. Відділ обслуговування громадян № 2 (сервісний центр): м. Кропивницький, вул. Євгена Маланюка, 15.

Алгоритм запису на прийом онлайн за посиланням: https://www.facebook.com/GUPFU/videos/948276993597666

Усі новини