Прямий діалог Андрія Райковича з Крістіною Квін – черговий крок до співпраці з провідними міжнародними інституціями.

П'ятниця, 15 січня 2021 15:08

Сьогодні, 15 січня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович взяв участь в онлайн конференції з посолом США в Україні Крістіною Квін. Спілкувались з пані послом також міські голови Дніпра Борис Філатов, Житомира Сергій Сухомлин, Миколаєва Олександр Сенкевич та Чернівців Роман Кличук.

Прямий діалог голови дипломатичної місії США в Україні з очільниками міст, обраними від партії «Пропозиція» свідчить про визнання потенціалу цієї політичної сили і готовності до активної співпраці з нею.

Міські голови п’яти міст ознайомили Крістіну Квін з ситуацією, що нині склалася в кожному обласному центрі з захворюванням на COVID - 19. Наголосили також на важливості активізування процесів децентралізації, а також зазначили, що останнім часом стосунки кожного міста з центральними органами державної влади значно покращились.

Очільник Кропивницького Андрій Райкович виступає за ділове партнерство, довгострокові проєкти, що фінансуються під патронатом Посольства США в Україні. Сьогодні однією з найбільших проблем у Кропивницькому є модернізація системи теплопостачання. Для міського бюджету самотужки реалізувати такий проєкт дуже складно, адже це великі капіталовкладення.

У свою чергу, міська рада Кропивницького вже виконала значний обсяг  роботи спільно з представниками Агентства США з міжнародного розвитку в рамках проєкту ,,Енергетична безпека”, який реалізується в Україні  за кошти USAID. Результатом цієї копіткої, системної роботи стала можливість підписання  найближчим часом  меморандуму між Кропивницькою міською радо, комунальним підприємством «Теплоенергетик» і USAID.

- Це і буде стартом розробки і реалізації нової стратегії тепломодернізації нашого міста, - переконаний міський голова. - Портфель проєктів у Кропивницькому  надзвичайно солідний, тому ми прагнемо співпраці з провідними міжнародними інституціями.

Усі новини