У Кропивницькому презентували дві капітально відремонтовані шкільні спортивні зали

Четвер, 30 січня 2020 15:39

Програма реконструкції у Кропивницькому п’яти шкільних спортивних залів щороку наполегливо і планомірно втілюється у життя. Сьогодні, 30 січня, міський голова Андрій Райкович разом із начальником управління освіти міської ради Ларисою Костенко перевірили якість виконаних ремонтів спортзалів у школах № 29 та № 9.

Їх почали відновлювати ще у 2019 році. До цього приміщення для занять спортом не ремонтувалися у цих закладах освіти по 30 років. Тепер спортивні зали повністю реконструювали. Провели заміну всіх вікон і дверей, облаштували підлогу, встановили якісну систему теплопостачання. Крім того, капітально відремонтували роздягальні та туалетні кімнати.

На ремонт спортивної зали в ЗОШ №29 з міського бюджету використали 1, 2 мільйона гривень, повідомила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. А у ЗОШ № 9 ремонт спортзали обійшовся в півтора мільйона гривень. Обидва приміщення тепер стали затишними, яскравими та комфортними для занять спортом.

- Ми планово втілюємо програму з ремонту спортивних залів, - відзначив Андрій Райкович. – Дуже відповідально до неї ставимось і ми, і директори шкіл, адже спортзали потрібні не лише для якісного проведення уроків фізичного виховання, вони стають справжніми центрами здоров’я. Ми й надалі послідовно продовжимо втілювати цю програму в життя.

Загалом. у 2019 році, як і було заплановано, капітально відремонтували п’ять спортивних залів в школах №№ 9, 19, 24, 29 та 34. А за чотири роки, за програмою міського голови в школах міста реконструювали вже 26 спортивних залів.

Усі новини