У Кропивницькому відбувся міський турнір з тенісу серед дорослих

П'ятниця, 4 травня 2018 08:49

З 29 квітня по 02 травня на тенісних кортах стадіону м’ясокомбінату «Ятрань» проводився відкритий міський турнір з тенісу серед дорослих.

У змаганнях, організованих за сприяння управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького, взяли участь 24 спортсмени. Серед тенісистів віком до 50 років перемогу здобув Данило Михальченко, срібло завоював Степан Пташец, а третє місце посів Сергій Сахаров. У змаганні тенісистів старших 50 років переміг Віктор Даниленко із смт. Олександрівка, срібним призером став Валерій Мальцев, бронзову сходинку п’єдесталу розділили Олег Бабенков і Володимир Кожемякін.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького, а також кубками і медалями від організаторів та меценатів тенісного турніру.