У Кропивницькому запрацювало “соціальне таксі”

П'ятниця, 1 березня 2019 15:47

Свої перші виїзди у Кропивницькому здійснили автомобілі “соціального таксі”. Вони виїхали для обслуговування громадян з інвалідністю за трьома адресами в обласному центрі.

Спеціалізований транспорт для надання послуг служби «соціальне таксі» особам, які знаходяться на обслуговуванні у територіальних центрах соціального обслуговування двох районів обласного центру був придбаний за ініціативи міського голови Андрія Райковича, депутатів міської ради, голів та депутатських корпусів  Подільської та Фортечної районних у місті Кропивницькому рад.

Два автомобілі на суму 1,8 млн. грн. для перевезення осіб з інвалідністю було закуплено відповідно до галузевої програми управління транспорту міської ради міста Кропивницького наприкінці 2018 року. Машини обладнані підйомниками та спеціальним кріпленням для перевезення людей на візках.

Відповідно до Положення про службу «соціальне таксі», послуга служби «соціальне таксі» буде надаватися одиноким непрацездатним громадянам, особам з інвалідністю по досягненні 18-річного віку, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою палиць, милиць, візків.

Автотранспорт служби «соціальне таксі» використовується для перевезення громадян до підприємств, установ, організацій різної форми власності та підпорядкування, банківських, соціальних, медичних установ, протезно-ортопедичних підприємств, органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади.

Громадяни можуть скористатись послугою служби «соціальне таксі» не більше як три рази на місяць. Час очікування водієм одержувача послуги не може перевищувати двох годин.

Послуги спецавтотранспорту служби «соціальне таксі» надаються безкоштовно.

Усі новини