22 тонни — за пів години: у Кропивницькому захисники стали учасниками змагань із гирьового спорту

Вівторок, 18 липня 2023 16:55

Розіграш Кубку із гирьового спорту, присвяченого Дню українських миротворців, відбувся у Кропивницькому  у неділю, 16 липня.

Ініціатором таких змагань став колишній педагог-організатор дитячо-юнацького клубу «Промінь» Олег Ковальчук, який зараз захищає Батьківщину в лавах Збройних сил України.

Турнір відбувся за підтримки Федерації гирьового спорту і управління молоді та спорту Кропивницької міської ради.

У змаганнях взяли участь чотири команди, більше ніж 40 військовослужбовців. Військові-спортсмени змагалися на кількість піднятих кілограмів ваги за певний час. Перемогла команда, учасники якої в загальному заліку підняли 22 тони ваги за півгодини.

Переможців нагородили Кубком та дипломами управління молоді та спорту Кропивницької міської ради.