Андрій Райкович: безпечність може призвести до стрімкого погіршення епідемситуації у Кропивницькому

Понеділок, 19 жовтня 2020 13:52

Розхолодженість, безпечність мешканців міста, недотримання належного виконання карантинних умов  може призвести до плачевних результатів. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 19 жовтня.

Міський голова вчергове нагадав кропивничанам, що вони не мають права забувати про першочергові заходи профілактики: захисні маски, дезінфектори, ретельне миття рук та дотримання соціальної дистанції. Поки що обласний центр перебуває в так званій зеленій карантинній зоні. Проте очільник міста переконаний, що це не дає права кропивничанам ні на секунду забувати про підступний  коронавірус.

- Управління охорони здоров’я, всі головні лікарі закладів,  сімейні лікарі мають вже сьогодні суттєво посилити профілактику поширенню інфекції. В «ковідних» боксах сьогодні напружена ситуація: у медичних сестер значно побільшало роботи, зросла кількість пацієнтів, - акцентував увагу Андрій Райкович. – Необхідно терміново вирішити питання забезпечення достатньої кількості кисню у Центральній міській лікарні, облаштувати додаткові точки подачі кисню. Ви бачите, як стрімко виростає кількість хворих та підозр. Необхідно гостро ставити питання перед департаментом охорони здоров’я області. Хто повинен кисень забезпечувати?!

Обурює міського голову і відсутність будь - якої реальної допомоги від держави у цій складній  для міста ситуації . Більше того, міському бюджету  навіть не повертають заборговану субвенцію, яка сьогодні потрібна, як ніколи.

- Ми повинні організаційно об’єднати зусилля і бути готовими до будь-якого сценарію розвитку подій, - переконаний міський голова. - Звертаюсь до усіх засобів масової інформації. Шановні колеги! Вибори - виборами, а життя і здоров’я людей гаслами не рятується. Тому прошу посильте профілактичну роботу. Кличте авторитетних лікарів у свої ефіри і готуйте актуальні роз’яснення на шпальтах газет. Розхолодженість, безпечність людей може призвести до плачевних результатів.

Усі новини