Атлети з Кропивницького гідно представили Україну в Європейському молодіжному Кубку зі скелелазіння

Понеділок, 22 липня 2019 14:01

19-20 липня у Польщі в місті Тарнов відбувся Європейський молодіжний Кубок зі скелелазіння за програмою швидкість «формат Рекорд».

У змаганнях взяли участь 89 найсильніших скелелазів із 11 країн Європи, в тому числі збірна команда України у складі 17 атлетів. Наше місто й область представляли Ярослав Ткач і Ніл Плохов - вихованці КДЮСШ № 1 Міської ради міста Кропивницького, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та ФСТ «Динамо».

За результатами змагань у групі юніорів Ярослав Ткач став володарем Європейського Кубку, подолавши трасу висотою 15 метрів за 6,31 секунди. В змаганні скелелазів 2002 - 2003 р.н. Ніл Плохов посів 14 місце.

Готували кропивницьких спортсменів до змагань тренери Микола Побережець і Валентина Русінова.