Безпечна країна очима дітей

Четвер, 11 серпня 2022 08:46

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі у транспорті та на дорогах, набуло вагомого змісту. Збільшення дорожнього трафіку, пошкодження доріг, встановлення блок-постів змусило переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях

За даними Нацполіції України, кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період воєнного стану відносно зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього руху як з боку водіїв, так і інших учасників дорожнього руху. Трагічним фактом залишається і той, що в аваріях продовжують гинути діти.

Міжнародний благодійний фонд "Допомоги постраждалим внаслідок ДТП", який уже більше десяти років опікується питаннями безпеки на дорогах, у рамках національного проєкту "Безпечна країна" демонструє українцям світлини та відеоролики − з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів.

Соціальні відеоролики "Безпечна країна очима дітей" створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу фото - та відеоробіт "Безпечна країна".

Соціальні відеоролики з питань безпеки дітей на залізниці створені за сприяння ПАТ "Укрзалізниця".

Більше фото й відео дивіться на сайті Фонду: www.dopomogadtp.com, розділ Соціальна реклама.

Усі новини