Безпека понад усе: на перехресті вулиць Кропивницького і Шевченка планується встановлення світлофорів

П'ятниця, 15 травня 2020 15:39

Регулювання дорожнього руху на розі вулиць Кропивницького та Шевченка в обласному центрі буде здійснювати  світлофорний об’єкт.

Про це сьогодні, 15 травня, повідомила заступниця начальника головного управління ЖКГ міської ради Кропивницького Юлія Яндович. Після того, як дорогу по вулиці Кропивницького капітально відремонтували, рух тут став набагато інтенсивнішим. Містяни констатують, що відтепер, рухаючись  вулицею Шевченка, доводиться навіть стояти в заторах, щоб перетнути Кропивницького.

Щоб зробити на цьому магістральному напрямку рух транспорту безпечнішим, вирішено встановити перехресті  світлофори.

- Цей об’єкт дійсно актуальний з точки зору оптимізації транспортних потоків. Але просто так встановити його ми не можемо. По – перше, ця дорога лише нещодавно була відремонтована і  тут встановлені відповідні дорожні знаки, узгоджені з поліцією. Але реальна ситуація змушує думати про планування встановити світлофорний об’єкт - відзначила Юлія Яндович.

Головне управління ЖКГ вже звернулося з листом до відповідних служб щодо початку здійснення експертних робіт з подальшим виготовленням проектно – кошторисної документації. Впродовж тижня експерти аналізуватимуть інтенсивність транспортного потоку на розі вулиць Шевченка і Кропивницького та пішохідний трафік. Експерти мають дійти висновку – який світлофорний об’єкт має бути встановлений на цьому місці – пішохідний чи транспортний. Вже потім буде проведена серія необхідних експертиз. Це, за словами посадовиці, займе не менше, ніж півтора місяці.

- Лише потім управління буде планувати встановлення світлофорів, - наголосила Юлія Яндович. - Перескочити всі ці регламентні роботи  і процедурні питання ми не можемо. А поки головне, щоб водії усвідомлювали, що рухатись на цьому перехресті необхідно максимально уважно з неухильним дотриманням  правил дорожнього руху. відповідно до встановлених тут дорожніх знаків.

Фото: https://dozor.kr.ua

Усі новини

Довідка про доходи — тепер в "Дії"
Понеділок, 15 серпня 2022 11:05