Двадцятеро вчителів шкіл Кропивницького отримали ноутбуки від міжнародної організації

П'ятниця, 9 червня 2023 15:16

Через військову агресію російської федерації значно зросла потреба педагогічних працівників у комп’ютерній техніці для проведення уроків у дистанційному форматі. Понад чотири тисячі вчителів в області необхідно було забезпечити комп’ютерною технікою. Більше тисячі педагогів уже отримали нову техніку. Ще 104 ноутбуки вчителям загальноосвітніх шкіл області, у тому числі і двадцятьом педагогам із шкіл Кропивницького, вручили сьогодні, 09 червня, начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович та голова обласної ради Юрій Дрозд.

Ноутбуки вчителям у безоплатне користування надала некомерційна корпорація “World Vision International” за сприяння Міністерства освіти та науки України. Комп’ютерна техніка дозволить педагогам активно підтримувати освітній процес у дистанційному та змішаному форматах, активно працювати у Всеукраїнській школі онлайн, налагодити співпрацю з учнями, проводити онлайн-конференції, вести електронні щоденники, розробляти презентації тощо. В умовах війни така можливість надзвичайно важлива.

- Завдяки співпраці обласної військової адміністрації з міжнародними організаціями Кіровоградська область вкотре отримала ноутбуки для вчителів. Впевнений, що завдяки нашій тісній взаємодії, самовідданій праці педагогів та наполегливому навчанню учнів наша область покаже високі результати та досягнення в галузі освіти, – наголосив Андрій Райкович. - Сьогодні понад 500 вчителів з Кіровоградщини захищають нашу державу на фронті. Педагоги роблять все належне не лише для забезпечення навчального процесу. Саме ви першими зустріли і прихистили вимушених переселенців. Благодійність, волонтерство, організація соцгуртожитків — усе це на ваших плечах і вам за це особлива подяка.  Обов’язок влади і депутатів усіх рівнів забезпечити вчителів усім необхідним, щоб вони могли сіяти зерна науки в голови дітей. За вашу самовідданість, патріотизм, людяність — низький вам уклін!

Крім комп’ютерної техніки, подарунком для педагогів став і виступ народного художнього колективу студії вокального мистецтва “Антарес”. А на згадку про приємну подію для вчителів залишиться спільне фото.

Усі новини