Ефективним захист прав мешканців гуртожитку по Університетському, 21 може бути тільки в залі суду

Середа, 4 березня 2020 15:21

Міська рада Кропивницького послідовно відстоює права мешканців гуртожитку по проспекту Університетському, 21. Перехід до підтримки містян не на словах, а на ділі є принциповою позицією міського голови Андрія Райковича.

Саме з його ініціативи позиції лінії захисту перемістилися від публічних акцій до конструктивних дій в органах судової влади.

У жовтні минулого року юридичне управління міської ради підготувало та подало до Господарського суду Кіровоградської області позовну заяву до Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького та ПП «Вагран».

Як повідомила начальник юридичного управління Марина Смаглюк, у позовній заяві міська рада Кропивницького просить суд визнати недійсним та скасувати свідоцтво про право власності на будівлю по проспекту Університетському, 21 видане Приватному підприємству “Вагран” 20.10.2004 року за № 651.

12 листопада 2019 року Господарський суд Кіровоградської області відкрив провадження по даній справі. У ході підготовки справи до судового розгляду справа неодноразово відкладалась за клопотаннями ПП «Вагран». Чергове судове засідання призначене судом на 13 березня  2020 року. Початок  об 11. 30.

Усі новини