Ключові питання життєдіяльності Кропивницького обговорили міський голова Андрій Райкович та лідери ветеранських організацій

Вівторок, 14 липня 2020 13:41

Учора, 13 липня, в приміщенні “КропХабу” міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з головами громадських та ветеранських організацій. У зустрічі також взяли участь вдови загиблих воїнів АТО і вимушені переселенці.

Одне з актуальних питань, яке обговорювалось під час зустрічі, стосувалось перевезення пільгових категорій населення у громадському транспорті під час карантину. Міський голова детально розповів про стан міських перевезень, і зауважив, що скорочення часу проїзду пільгових категорій — вимушена міра, що дозволяє насамперед дістатись на роботу працівникам, які забезпечують діяльність критичної інфраструктури міста.

- Якщо пільговикам, які працюють у критичній інфраструктурі міста потрібне спеціальне посвідчення для проїзду у комунальному транспорті в години пік, його можна отримати у міській раді. Про таку можливість ми неодноразово інформували громадськість міста, і пільговики про це знають, - зауважив Андрій Райкович. - Після послаблення карантину, коли буде знято обмеження на перевезення пасажирів лише за кількістю сидячих місць, у нас буде можливість перевозити значно більше людей. Тому прошу від вас терпіння і розуміння у цьому питанні.

Також міський голова обговорив з лідерами ветеранських організацій низку організаційних та бюджетних питань, обмінялися думками стосовно діяльності транспортних підприємств і поведінки водіїв. Зі свого боку міський голова вкотре запевнив, що завжди відкритий до діалогу і конструктивної співпраці, а такою вона є впродовж останніх п’яти років.

Під час зустрічі міського голови з активом ветеранських організацій обговорили ще одну актуальну тему - виділення земельних ділянок під гаражі для ветеранів АТО/ООС. Андрій Райкович повідомив, що на найближчому сесійному засіданні на розгляд депутатському корпусу готується понад 200 питань щодо виділення земельних ділянок атовцям. Крім того, міський голова доручив управлінню земельних відносин винести питання ветеранів АТО в окрему категорію. Водночас він закликав лідерів ветеранських організацій контролювати, чи за призначенням використовуються ветеранами виділені земельні ділянки. Андрій Райкович переконаний, що всебічний контроль даного питання допоможе уникнути спекуляції на цій темі недобросовісних ділків.

Усі новини