Контрольно-пропускні пункти на в’їздах до Кропивницького почнуть працювати із 06 квітня

Середа, 1 квітня 2020 16:40

Шість контрольно-пропускних пунктів на магістральних в’їздах до Кропивницького розпочнуть функціонувати від понеділка, 06 квітня.

Функції КПП, склад моніторингової групи, умови її діяльності стали предметом розгляду міського штабу з ліквідації надзвичайної ситуації під головуванням керівника робіт, заступника міського голови Олександра Мосіна, на своєму засідання сьогодні, 01 квітня.

Особовий склад моніторингових груп із семи осіб на кожному КПП буде сформований із представників Національної поліції, Кропивницького міськрайонного відділу УДСНС, Національної гвардії та медичного працівника. Робота бригад буде організована цілодобово у дві зміни: із 07.00 до 19.00 та від 19.00 до 07.00.

- Загальне керівництво роботою моніторингової групи покладене на працівника органу Національної поліції, - відзначив Олександр Мосін. – Рятувальники встановлять необхідну кількість наметів у визначених місцях з відповідним обладнанням. Алгоритм дії медичних працівників з проведення температурного скринінгу і подальшого тестування та супроводження, у разі потреби, розроблює управління охорони здоров’я міської ради.

На головне управління ЖКГ та комунальне підприємство «Міськсвітло» покладено зобов’язання забезпечити територію КПП освітленням та підключення обладнання до енергоживлення.

На території контрольно-пропускних пунктів будуть встановлені також технічні засоби регулювання руху: попереджувальні, заборонні, наказові, інформаційно-вказівні дорожні знаки, знаки пріоритету, дорожня розмітка. КПП облаштують біотуалетами і ємностями для збору сміття

Усі новини

Довідка про доходи — тепер в "Дії"
Понеділок, 15 серпня 2022 11:05