Кропивничанин Ярослав Ткач у складі збірної команди України зі скелелазіння змагатиметься на чемпіонаті світі в Австрії

Середа, 21 червня 2017 15:54

Упродовж ести днів, із 13 по 18 червня у Дніпрі тривав чемпіонат України зі скелелазіння серед юнаків та юніорів у видах програми на швидкість, складність, болдеринг та у багатоборстві.

У змаганнях взяли участь 394 найсильніших спортсмени із 11 регіонів України. Кіровоградську область представляли 8 учнів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» відділу фізичної культури та спорту міської ради, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді і ФСТ «Динамо».

Спортсмен з Кропивницького Ярослав Ткач завоював три бронзові медалі - у змаганнях на швидкість, в болдерингу та багатоборстві і здобув право виступати у складі збірної команди України на чемпіонаті світу, який відбудеться у вересні 2017 року в Австрії.

Призерами чемпіонату України в змаганнях зі швидкісного підйому стали Данил Назаренко та Діана Токар. У командному заліку серед регіонів Кіровоградська область посіла четверте місце.

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Олександр Колотуха, Андрій Чаловський