Кропивницькі майстри пера приймають вітання з прийдешнім професійним святом – Днем журналіста

П'ятниця, 5 червня 2020 15:25

Сьогодні, 05 червня, у переддень відзначення Дня журналіста, кропивницькі майстри пера отримали вітання від міської влади.

Представники відділу по роботі із засобами масової інформації завітали цього дня до колективів редакцій і передали теплі слова поздоровлень з прийдешнім професійним святом від міського голови Кропивницького Андрія Райковича та секретаря міської ради Андрія Табалова разом із Подяками від міської ради та її виконавчого комітету і побажаннями творчого натхнення та цікавих для містян новин, публікацій і сюжетів.

- Кропивницькі журналісти впевнено тримають надзвичайно високу планку власної професійності, а тому мають  прихильність і авторитет серед широкого загалу читачів і глядачів  саме завдяки цікавому, оперативному і різноплановому висвітленню життя громади міста, - відзначив у вітальному слові начальник відділу по роботі зі ЗМІ  Сергій Якунін. - До вашого слова прислухаються, вашу думку цінують і поважають. Ви не лише інформуєте про події, які відбуваються в нашому регіоні, а й формуєте світогляд, впливаєте на розвиток суспільних процесів. Для нас надзвичайно важливо, що ваші журналістські матеріали допомагають органам місцевого самоврядування приймати виважені рішення, а ваші репортажі поповнюють літопис рідного краю. Тож у вас дуже відповідальна робота! Бажаємо вам міцного здоров’я, нових творчих злетів, гострого пера, людського щастя та великої любові і вдячності кропивницьких глядачів, читачів і слухачів!

Усі новини