Кропивницькі важкоатлети-гирьовики поповнили скарбнички нагород на змаганнях у Жовтих Водах

Вівторок, 5 грудня 2023 17:40

Два дні, 02 та 03 грудня  тривав розіграш відкритого Кубку Жовтих Вод  з гирьового спорту, присвячений Дню Збройних Сил України. У змаганнях взяли участь більше 70 спортсменів з Дніпровщини та Кропивниччини.

Успішно стартували на турнірі вихованці Кропивницької ДЮСШ № 1  Вячеслав Пава, Єгор Соболь і Геннадій Тимофєєв. У своїх вагових категоріях вони вибороли золоті нагороди у вправі «гвардійський ривок». Срібними призерами стали Артем Голуб, Катерина Іванова, Євгеній Хісамов, Владислав Медвєдєв, Андрій Хмельницький, а їхній одноклубник - Артем Погорілий завоював бронзу.

На найвищу сходинку п’єдесталу у вправі «жим лежачи» піднялися Артем Голуб та Вячеслав Пава. Друге місце посіли Катерина Іванова, Євгеній Хісамов, Максим Швец, а Назар Шамкій, Карім Алтинпара, Владислав Медведєв і Єгор Соболь були третіми.

Тренують спортсменів Сергій Шевченко та Віктор Сирмаміїх.