Кропивницький гостинно прийняв учасників відкритого чемпіонату міста із боротьби дзю-до

П'ятниця, 8 грудня 2017 08:29

У спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву № 2 вперше в історії Кропивницького відбувся відкритий командний чемпіонат обласного центру з боротьби дзюдо серед юнаків 2005 - 2006 років народження.

Окрім спортсменів Кіровоградщини, до Кропивницького приїхали представники Черкаської, Полтавської та Запорізької областей.

На урочистостях з відкриття змагань їх учасників привітав секретар міської ради Андрій Табалов, начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради Сергій Колодяжний, Президент міської федерації дзюдо Артем Ільєнко.

У командному турнірі кожна збірна представлена сімома дзюдоїстами у різних вагових категоріях. Загалом, у змаганнях взяли участь дев’ять збірних із Кременчука, Запоріжжя, Черкаської області, яка була представлена двома командами. Кіровоградську область представляли борці з Олександрівки, Голованівська, Світловодська, Олександрії Смоліно та Кропивницького. У запеклій боротьбі звання чемпіонів завоювала команда ОК ДЮСШ «Ніка» - 1 із Кропивницького. Срібні медалі вибороли спортсмени Черкащини. Бронзовими призерами стали дзюдоїсти другої команди «Ніки» та об’єднана збірна Світловодська й Олександрії.

Після завершення чемпіонату юнаки 2007 - 2008 років народження боролися на відкритій першості обласної комплексної ДЮСШ «Ніка». Борці обох вікових груп змагалися у дев’ятьох вагових категоріях. Переможцями змагань стали: Арсен Семьонов, Ярослав Стеблина, Данило Дідушок, Олександр Годунко, Максим Прокопенко, Ігор Лапа (ОК ДЮСШ «Ніка» Кропивницький), Віктор Новак, Віталій Комаха, Клим Кривоносов (КДЮСШ № 3 Кропивницький), Ілля Лазунін (Кременчук), Едуард Мамедов, Ілля Назаренко (Черкаси), Максим Романенко (Голованівськ), Данило Франц, Антон Жевакін, Єгор Ониськів (Запоріжжя), Дмитро Плахтій, Ярослав Лещенко (Смоліно).